Aktualności ALK laureatem konkursu LUMEN 2017 - www.studiawarszawa.com

top
ALK laureatem konkursu LUMEN 2017
ALK laureatem konkursu LUMEN 2017

www.kozminski.edu.pl

Akademia Leona Koźmińskiego została wyróżniona w prestiżowym konkursie LUMEN 2017, którego celem jest wskazanie najlepiej zarządzanych projektów, za których realizację odpowiadają polskie uczelnie wyższe. ALK zdobyła odznaczenie w grupie: "Współpraca - kształtowanie relacji z interesariuszami uczelni: studentami, pracodawcami, partnerami naukowymi, społecznością lokalną”.

Zwycięski projekt Akademii Leona Koźmińskiego pod nazwą „International Networking Staff Week” opracowało Biuro Współpracy z Zagranicą. W ramach przedsięwzięcia, każdego roku w murach uczelni organizowane jest spotkanie pracowników. Zgodnie z tradycją uczestniczą w nim należące do społeczności akademickiej osoby z całego świata.

Projekt ALK pozwala uczestnikom wymienić między sobą dobre doświadczenia i praktyki, a jednocześnie wpływa na poprawę integracji globalnej środowiska akademickiego. Ponadto efektem spotkań jest lepsza współpraca międzynarodowa w sferach naukowej, dydaktycznej oraz administracyjnej.

LUMEN jest cyklicznym konkursem przeprowadzanym od roku 2015, którego celem jest identyfikacja oraz promowanie najlepszych praktyk związanych z profesjonalnym zarządzaniem polskimi uczelniami wyższymi. Przedsięwzięcie zainicjowała firma doradczotechnologiczna PCG Academia.

Do pierwszej rywalizacji w ramach konkursu LUMEN zgłoszono około 170 projektów, przygotowanych przez 65 uczelni z całego kraju. Nagrody w pięciu kategoriach otrzymało 11 szkół wyższych reprezentowanych przez rektorów, menedżerów i zespoły, które wyróżniły się w profesjonalnym zarządzaniu jednostką. Tegoroczna odsłona konkursu organizowana jest przy współudziale Fundacji Rektorów Polskich.
Data publikacji: 01.12.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny (GUM)

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny (UMED) im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

W tegorocznej edycji konkursu Genius Universitatis na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły SWPS zajęła 1. miejsce w kategorii content marketing. Przez jury złożone z ekspertów branży marketingowej wyróżnione zostały podcasty Uniwersytetu SWPS dostępne w serwisie ...

czytaj więcej >>

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Na zamku w Kamieniu Śląskim miała miejsce światowa konferencja naukowa „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”. Zorganizowana została przez Królewski Order Świętego Stanisława Biskupa Męczennika, EMC Global Foundation, Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Wyższą ...

czytaj więcej >>

SGH współpracuje z European Trade Study Group

SGH współpracuje z European Trade Study Group

Pomiędzy SGH w osobie rektora prof. Marka Rockiego i European Trade Study Group (ETSG) reprezentowanego przez prof. Iana Wootona została podpisana umowa, która czyni ze Szkoły Głównej Handlowej gospodarza tegorocznej edycji prestiżowej konferencji dotyczącej handlu międzynarodowego.

czytaj więcej >>

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda design thinking przestała być już modą, a stała się powszechnie wykorzystywaną praktyką. Pozwala ona na tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług oraz postrzeganie rzeczywistości w nowy, szerszy sposób. Do tego jest uniwersalna - odpowiednia dla każdej ...

czytaj więcej >>

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

Uniwersytet Warszawski został ogłoszony nowym członkiem tytularnym Agence Universitaire de la Francophonie. Dołączenie do elitarnego grona stanowi potwierdzenie ogromnej roli UW w polskiej, wschodnioeuropejskiej oraz nadbałtyckiej frankofonii uniwersyteckiej.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy