Aktualności Do 15 września dodatkowa rekrutacja na UKSW - www.studiawarszawa.com

top
Do 15 września dodatkowa rekrutacja na UKSW
Do 15 września dodatkowa rekrutacja na UKSW

www.uksw.edu.pl

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie rozpoczął dodatkową rekrutacje na studia. Na kandydatów czekają wolne miejsca na stacjonarnych studiach pierwszego i drugiego stopnia, a także jednolitych magisterskich. Zapisy kandydatów potrwają do dnia 15 września br. W tym terminie osoby zainteresowane rozpoczęciem studiów zobowiązane są również do uiszczenia opłaty rekrutacyjnej. Wyniki dodatkowego naboru zostaną ogłoszone 20 września około godziny 12:00.

W ramach dodatkowej rekrutacji na studia I stopnia w UKSW kandydaci mogą ubiegać się o przyjęcie na: Nauki w rodzinie, Fizykę, Chemię, Prawo kanoniczne, Ochronę środowiska, Filologię klasyczną, Muzeologię, Teologię, Religioznawstwo, Biologię, Inżynierię środowiska, Archeologię, Historię, Ochronę dóbr kultury i środowiska, Pracę socjalną oraz Zarządzanie dziedzictwem kulturowym.

W ofercie studiów stacjonarnych drugiego stopnia UKSW oferuje: Archeologię, Biologię, Chemię, Coaching i mediacje społeczne, Filologię klasyczną, Fizykę, Historię, Inżynierię środowiska, Muzeologię, Nauki o rodzinie, Ochronę dóbr kultury i środowiska, Ochronę środowiska, Pracę socjalną, Religioznawstwo, Teologię oraz Zarządzanie dziedzictwem kulturowym.

Do rekrutacji mogą przystąpić zarówno nowi kandydaci na studia, jak i osoby którym nie udało zakwalifikować się na wybrane kierunki podczas pierwszego naboru na uczelnie (prowadzonego w okresie czerwiec-lipiec). Opłata rekrutacyjna wynosi 85 zł na pierwszy kierunek oraz po 60 zł na wszystkie kolejne. Szczegółowy harmonogram dodatkowej rekrutacji, warunki przyjęcia oraz pełna lista kierunków i specjalności dostępna jest w systemie IRK UKSW.
Data publikacji: 03.09.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

Uniwersytet Warszawski został ogłoszony nowym członkiem tytularnym Agence Universitaire de la Francophonie. Dołączenie do elitarnego grona stanowi potwierdzenie ogromnej roli UW w polskiej, wschodnioeuropejskiej oraz nadbałtyckiej frankofonii uniwersyteckiej.

czytaj więcej >>

Robomaticon 2018 na Politechnice Warszawskiej

Robomaticon 2018 na Politechnice Warszawskiej

Politechnika Warszawska serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Robomaticon 2018. Niezwykłe święto adresowane do fanów robotyki zorganizowane zostanie w murach uczelni już po raz ósmy. Stworzone specjalnie z tej okazji roboty wezmą udział w Turnieju Robotów Mobilnych ...

czytaj więcej >>

Rekrutacja uzupełniająca na Wydziale EiTI PW – nie czekaj! zapisz się już dziś!

Rekrutacja uzupełniająca na Wydziale EiTI PW – nie czekaj! zapisz się już dziś!

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej prowadzi rekrutację uzupełniającą na studia I stopnia, które rozpoczną się od semestru letniego. Nabór dodatkowy został uruchomiony w ubiegłym tygodniu i potrwa do 26 stycznia 2018 r. Oferta obejmuje ...

czytaj więcej >>

SGGW zaprasza na Dzień Otwarty – 3 lutego 2018 r.

SGGW zaprasza na Dzień Otwarty – 3 lutego 2018 r.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza do udziału w nadchodzącym Dniu Otwartym, który zaplanowano na 3 lutego 2018 r. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 w Centrum Wodnym SGGW, mieszczącym się przy ulicy Nowoursynowskiej 159.

czytaj więcej >>

Nowa oferta kursów Uniwersytetu Otwartego UW

Nowa oferta kursów Uniwersytetu Otwartego UW

W dniu 6 grudnia 2017 r. o godzinie 10:00 Uniwersytet Warszawski rozpocznie zapisy na kolejną edycję kursów Uniwersytetu Otwartego. Na rok akademicki 2017/2018 uczelnia przygotowała przeszło 250 zajęć związanych z różnymi dziedzinami nauki. Pierwsze z cyklu ciekawych spotkań ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy