Aktualności Metoda Design Thinking w SWPS - www.studiawarszawa.com

top
Metoda Design Thinking w SWPS
Metoda Design Thinking w SWPS

https://pl.wikipedia.org/wiki/SWPS_Uniwersytet_Humanistycznospo%C5%82eczny

Metoda design thinking przestała być już modą, a stała się powszechnie wykorzystywaną praktyką. Pozwala ona na tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług oraz postrzeganie rzeczywistości w nowy, szerszy sposób. Do tego jest uniwersalna - odpowiednia dla każdej branży.

Więcej o metodzie będzie można dowiedzieć się podczas warsztatu przygotowawczego SWPS. Prowadzony będzie przez dr Joannę Jeśman i dr Karola Jachymka, którzy współtworzyli i stanowią kadrę School of Ideas Uniwersytetu SWPS. Jest to nowatorski kierunek służący projektowaniu innowacji społecznych i społeczno-biznesowych. Na warsztat zaproszone są osoby, które zastanawiają się nad podjęciem studiów w School of Ideas i chcą poznać kadrę kierunku oraz dowiedzieć się o warunkach studiowania.

Metoda design thinking jest nowatorską metodą pracy projektowej służącą do tworzenia innowacji nie za pomocą kopiowania i ulepszania, lecz poprzez oryginalne rozwiązania dostosowane do głęboko rozpoznanych potrzeb użytkowników. Przydaje się w każdej branży i doceniają ją studenci oraz wykładowcy. Warsztaty przygotowawcze poświęcone metodzie będą polegały na wyrobienie w uczestnikach umiejętności pracy w zespole oraz przedstawienie podstaw design thinking. Uczestnicy przekonają się, jak kompetencje humanistyczne mogą być wykorzystywane w biznesie, przemyśle i innych dziedzinach nauki. Dzięki warsztatom będzie można poznać swoje mocne strony i sprawdzić umiejętność pracy koncepcyjnej w grupie oraz spotkać przyszłych wykładowców.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.
Data publikacji: 02.03.2018
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

Inne kierunki

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2017 2016 2015 2014 2013 2012

35.98kierunek: lekarski - Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

35.6Ekonomia - Politechnika Gdańska

33.55Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

29.25Filologia norweska, grupa z językiem angielskim - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu

28.81Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

więcej

Aktualności
SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

W tegorocznej edycji konkursu Genius Universitatis na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły SWPS zajęła 1. miejsce w kategorii content marketing. Przez jury złożone z ekspertów branży marketingowej wyróżnione zostały podcasty Uniwersytetu SWPS dostępne w serwisie ...

czytaj więcej >>

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Na zamku w Kamieniu Śląskim miała miejsce światowa konferencja naukowa „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”. Zorganizowana została przez Królewski Order Świętego Stanisława Biskupa Męczennika, EMC Global Foundation, Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Wyższą ...

czytaj więcej >>

SGH współpracuje z European Trade Study Group

SGH współpracuje z European Trade Study Group

Pomiędzy SGH w osobie rektora prof. Marka Rockiego i European Trade Study Group (ETSG) reprezentowanego przez prof. Iana Wootona została podpisana umowa, która czyni ze Szkoły Głównej Handlowej gospodarza tegorocznej edycji prestiżowej konferencji dotyczącej handlu międzynarodowego.

czytaj więcej >>

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

Uniwersytet Warszawski został ogłoszony nowym członkiem tytularnym Agence Universitaire de la Francophonie. Dołączenie do elitarnego grona stanowi potwierdzenie ogromnej roli UW w polskiej, wschodnioeuropejskiej oraz nadbałtyckiej frankofonii uniwersyteckiej.

czytaj więcej >>

Robomaticon 2018 na Politechnice Warszawskiej

Robomaticon 2018 na Politechnice Warszawskiej

Politechnika Warszawska serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Robomaticon 2018. Niezwykłe święto adresowane do fanów robotyki zorganizowane zostanie w murach uczelni już po raz ósmy. Stworzone specjalnie z tej okazji roboty wezmą udział w Turnieju Robotów Mobilnych ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy