Aktualności PW zaprasza na tegoroczny kiermasz świąteczny - www.studiawarszawa.com

top
PW zaprasza na tegoroczny kiermasz świąteczny
PW zaprasza na tegoroczny kiermasz świąteczny

www.pw.edu.pl

Politechnika Warszawska zaprasza na kiermasz świąteczny, który trwać będzie do 2 grudnia 2017 r. W ramach trzeciej edycji wydarzenia uczelnia przygotowała wiele atrakcji związanych z nadchodzącymi świętami. Na gości czekać będzie 11 bożonarodzeniowych domków wypełnionych świątecznymi specjałami, rękodziełem oraz specjalnymi gadżetami PW.

Kiermasz świąteczny na Politechnice Warszawskiej trwa trzy dni. Plac przed Gmachem Głównym uczelni zapełnił się już 30 listopada. Wśród domków bożonarodzeniowych oferujących specjały i rękodzieło znajduje się jedno wyjątkowe stoisko przygotowane przez PW, a w nim wiele atrakcyjnych gadżetów związanych z uczelnią. Bożonarodzeniowy klimat podczas wydarzenia gwarantuje piękna choinka umiejscowiona na placu, a także dźwięk największych świątecznych hitów.

Świąteczna oferta stoiska Politechniki Warszawskiej zawiera wiele gadżetów przygotowanych specjalnie na tą okazję. Na odwiedzających czekają m.in. kolorowe skarpetki i rękawiczki z logo PW, ceramiczne zawieszki na choinkę, świąteczne czekolady Wedla z motywem PW oraz wiele innych. Każdy z przedmiotów można otrzymać za złożeniu datku do puszki. Środki uzyskane podczas kwesty zostaną w całości przekazane na stypendia pod choinkę, które przyznane zostaną wyróżniającym się studentom.

Podczas zeszłorocznej edycji wydarzenia Politechnika Warszawska zdobyła rekordową sumę ponad 26 tys. zł. Całość została przekazana na stypendia dla studentów, które zostały rozdane w czasie Gali Złotej Kredy odbywającej się w ramach Święta PW 2017.
Data publikacji: 01.12.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny (GUM)

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny (UMED) im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

W tegorocznej edycji konkursu Genius Universitatis na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły SWPS zajęła 1. miejsce w kategorii content marketing. Przez jury złożone z ekspertów branży marketingowej wyróżnione zostały podcasty Uniwersytetu SWPS dostępne w serwisie ...

czytaj więcej >>

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Na zamku w Kamieniu Śląskim miała miejsce światowa konferencja naukowa „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”. Zorganizowana została przez Królewski Order Świętego Stanisława Biskupa Męczennika, EMC Global Foundation, Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Wyższą ...

czytaj więcej >>

SGH współpracuje z European Trade Study Group

SGH współpracuje z European Trade Study Group

Pomiędzy SGH w osobie rektora prof. Marka Rockiego i European Trade Study Group (ETSG) reprezentowanego przez prof. Iana Wootona została podpisana umowa, która czyni ze Szkoły Głównej Handlowej gospodarza tegorocznej edycji prestiżowej konferencji dotyczącej handlu międzynarodowego.

czytaj więcej >>

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda design thinking przestała być już modą, a stała się powszechnie wykorzystywaną praktyką. Pozwala ona na tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług oraz postrzeganie rzeczywistości w nowy, szerszy sposób. Do tego jest uniwersalna - odpowiednia dla każdej ...

czytaj więcej >>

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

Uniwersytet Warszawski został ogłoszony nowym członkiem tytularnym Agence Universitaire de la Francophonie. Dołączenie do elitarnego grona stanowi potwierdzenie ogromnej roli UW w polskiej, wschodnioeuropejskiej oraz nadbałtyckiej frankofonii uniwersyteckiej.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy