Aktualności Rekrutacja uzupełniająca na Wydziale EiTI PW – nie czekaj! zapisz się już dziś! - www.studiawarszawa.com

top
Rekrutacja uzupełniająca na Wydziale EiTI PW – nie czekaj! zapisz się już dziś!
Rekrutacja uzupełniająca na Wydziale EiTI PW – nie czekaj! zapisz się już dziś!

www.pw.edu.pl

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej prowadzi rekrutację uzupełniającą na studia I stopnia, które rozpoczną się od semestru letniego. Nabór dodatkowy został uruchomiony w ubiegłym tygodniu i potrwa do 26 stycznia 2018 r. Oferta obejmuje dwa kierunki kształcenia: Automatykę i robotykę oraz Telecommunications.

Łącznie w ramach drugiego etapu rekrutacji na Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej planuje się przyjęcie 46 nowych studentów. Na kandydatów czeka 18 miejsc na kierunku Automatyka i robotyka oraz 28 – na Telecommunications. Minimalny pułap punktowy dla pierwszej z wymienionych dziedzin kształcenia to 170 pkt, zaś dla drugiej prowadzonej w języku angielskim – 120 pkt. Oba kierunki realizowane będą w trybie stacjonarnym.

Kwalifikacja kandydatów na studia odbywa się na podstawie osiągniętych wyników maturalnych. Na uczelnię zostaną przyjęte osoby, które w procesie rekrutacyjnym uzyskają największą liczbę punktów (koniecznie powyżej ustalonego progu). Zapisy kandydatów spełniających wymagania prowadzone są poprzez stronę internetową Politechniki Warszawskiej: www.zapisy.pw.edu.pl.

Kandydaci przystępujący do naboru zobowiązani są do wniesienia opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł. Wyniki drugiego etapu rekrutacji zostaną ogłoszone w dniu 30.01.2018 r. Po zakwalifikowaniu się na studia konieczne jest dostarczenie do Wydziału komplet wymaganych dokumentów.
Data publikacji: 22.01.2018
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

Uniwersytet Warszawski został ogłoszony nowym członkiem tytularnym Agence Universitaire de la Francophonie. Dołączenie do elitarnego grona stanowi potwierdzenie ogromnej roli UW w polskiej, wschodnioeuropejskiej oraz nadbałtyckiej frankofonii uniwersyteckiej.

czytaj więcej >>

Robomaticon 2018 na Politechnice Warszawskiej

Robomaticon 2018 na Politechnice Warszawskiej

Politechnika Warszawska serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Robomaticon 2018. Niezwykłe święto adresowane do fanów robotyki zorganizowane zostanie w murach uczelni już po raz ósmy. Stworzone specjalnie z tej okazji roboty wezmą udział w Turnieju Robotów Mobilnych ...

czytaj więcej >>

SGGW zaprasza na Dzień Otwarty – 3 lutego 2018 r.

SGGW zaprasza na Dzień Otwarty – 3 lutego 2018 r.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza do udziału w nadchodzącym Dniu Otwartym, który zaplanowano na 3 lutego 2018 r. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 w Centrum Wodnym SGGW, mieszczącym się przy ulicy Nowoursynowskiej 159.

czytaj więcej >>

Nowa oferta kursów Uniwersytetu Otwartego UW

Nowa oferta kursów Uniwersytetu Otwartego UW

W dniu 6 grudnia 2017 r. o godzinie 10:00 Uniwersytet Warszawski rozpocznie zapisy na kolejną edycję kursów Uniwersytetu Otwartego. Na rok akademicki 2017/2018 uczelnia przygotowała przeszło 250 zajęć związanych z różnymi dziedzinami nauki. Pierwsze z cyklu ciekawych spotkań ...

czytaj więcej >>

PW zaprasza na tegoroczny kiermasz świąteczny

PW zaprasza na tegoroczny kiermasz świąteczny

Politechnika Warszawska zaprasza na kiermasz świąteczny, który trwać będzie do 2 grudnia 2017 r. W ramach trzeciej edycji wydarzenia uczelnia przygotowała wiele atrakcji związanych z nadchodzącymi świętami. Na gości czekać będzie 11 bożonarodzeniowych domków wypełnionych ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy