Aktualności Rekrutacja uzupełniająca na Wydziale EiTI PW – nie czekaj! zapisz się już dziś! - www.studiawarszawa.com

top
Rekrutacja uzupełniająca na Wydziale EiTI PW – nie czekaj! zapisz się już dziś!
Rekrutacja uzupełniająca na Wydziale EiTI PW – nie czekaj! zapisz się już dziś!

www.pw.edu.pl

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej prowadzi rekrutację uzupełniającą na studia I stopnia, które rozpoczną się od semestru letniego. Nabór dodatkowy został uruchomiony w ubiegłym tygodniu i potrwa do 26 stycznia 2018 r. Oferta obejmuje dwa kierunki kształcenia: Automatykę i robotykę oraz Telecommunications.

Łącznie w ramach drugiego etapu rekrutacji na Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej planuje się przyjęcie 46 nowych studentów. Na kandydatów czeka 18 miejsc na kierunku Automatyka i robotyka oraz 28 – na Telecommunications. Minimalny pułap punktowy dla pierwszej z wymienionych dziedzin kształcenia to 170 pkt, zaś dla drugiej prowadzonej w języku angielskim – 120 pkt. Oba kierunki realizowane będą w trybie stacjonarnym.

Kwalifikacja kandydatów na studia odbywa się na podstawie osiągniętych wyników maturalnych. Na uczelnię zostaną przyjęte osoby, które w procesie rekrutacyjnym uzyskają największą liczbę punktów (koniecznie powyżej ustalonego progu). Zapisy kandydatów spełniających wymagania prowadzone są poprzez stronę internetową Politechniki Warszawskiej: www.zapisy.pw.edu.pl.

Kandydaci przystępujący do naboru zobowiązani są do wniesienia opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł. Wyniki drugiego etapu rekrutacji zostaną ogłoszone w dniu 30.01.2018 r. Po zakwalifikowaniu się na studia konieczne jest dostarczenie do Wydziału komplet wymaganych dokumentów.
Data publikacji: 22.01.2018
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny (GUM)

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny (UMED) im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

W tegorocznej edycji konkursu Genius Universitatis na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły SWPS zajęła 1. miejsce w kategorii content marketing. Przez jury złożone z ekspertów branży marketingowej wyróżnione zostały podcasty Uniwersytetu SWPS dostępne w serwisie ...

czytaj więcej >>

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Na zamku w Kamieniu Śląskim miała miejsce światowa konferencja naukowa „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”. Zorganizowana została przez Królewski Order Świętego Stanisława Biskupa Męczennika, EMC Global Foundation, Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Wyższą ...

czytaj więcej >>

SGH współpracuje z European Trade Study Group

SGH współpracuje z European Trade Study Group

Pomiędzy SGH w osobie rektora prof. Marka Rockiego i European Trade Study Group (ETSG) reprezentowanego przez prof. Iana Wootona została podpisana umowa, która czyni ze Szkoły Głównej Handlowej gospodarza tegorocznej edycji prestiżowej konferencji dotyczącej handlu międzynarodowego.

czytaj więcej >>

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda design thinking przestała być już modą, a stała się powszechnie wykorzystywaną praktyką. Pozwala ona na tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług oraz postrzeganie rzeczywistości w nowy, szerszy sposób. Do tego jest uniwersalna - odpowiednia dla każdej ...

czytaj więcej >>

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

Uniwersytet Warszawski został ogłoszony nowym członkiem tytularnym Agence Universitaire de la Francophonie. Dołączenie do elitarnego grona stanowi potwierdzenie ogromnej roli UW w polskiej, wschodnioeuropejskiej oraz nadbałtyckiej frankofonii uniwersyteckiej.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy