Aktualności Rusza druga edycja konkursu „UW: Inicjatywa dla otoczenia” - www.studiawarszawa.com

top
Rusza druga edycja konkursu „UW: Inicjatywa dla otoczenia”
Rusza druga edycja konkursu „UW: Inicjatywa dla otoczenia”

www.uw.edu.pl

Uniwersytet Warszawski zaprasza pracowników i doktorantów uczelni do zgłaszania projektów do drugiej edycji konkursu „UW: Inicjatywy dla otoczenia”. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 21 maja 2017 roku.

Konkurs skierowany jest doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego oraz pracowników naukowych, którzy posiadają co najmniej tytuł doktora. Zgłaszane do rywalizacji projekty muszą związane być ze współpracą uczelni z organizacją pozarządową, instytucją publiczną bądź firmą. Przyjmowanie wniosków konkursowych i pytań odbywa się drogą elektroniczną (e-mail: ido@uw.edu.pl).

Udział w konkursie „UW: Inicjatywy dla otoczenia” pozwala pracownikom naukowym i ekspertom podjąć się realizacji własnych pomysłów, w które zaangażują się również studenci i doktoranci, pragnący zdobyć nowe doświadczenia pod okiem specjalistów. Zgłoszone do rywalizacji prace wykorzystane zostaną w działalności instytucji publicznych, NGO-sów oraz małych i średnich firm. Wykorzystanie projektów planuje się na semestr zimowy roku akademickiego 2017/18.

Zgłoszone pomysły zostaną ocenione przez komisję konkursową, która wybierze również dwa najlepsze projekty. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody w postaci 6000 złotych, z przeznaczeniem na realizację swojego pomysłu. Laureatami pierwszej odsłony wydarzenia byli autorzy projektów: „Biznes na rynkach zagranicznych”, „Jak sprzedawać Europę?”, „Kącik kulinarny” oraz „Ewaluacja społecznościowa projektu z budżetu partycypacyjnego”.

W dniu 21 kwietnia br. planuje się przeprowadzenie spotkania informacyjnego o konkursie. Osoby zainteresowane udziałem w rywalizacji powinny odwiedzić w godzinach od 16:30 do 18:00 Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu.
Data publikacji: 10.04.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

Inne kierunki

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2017 2016 2015 2014 2013 2012

35.98kierunek: lekarski - Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

35.6Ekonomia - Politechnika Gdańska

33.55Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

29.25Filologia norweska, grupa z językiem angielskim - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu

28.81Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

więcej

Aktualności
UKSW wśród najlepiej ocenianych uczelni w rankingu Perspektywy 2018!

UKSW wśród najlepiej ocenianych uczelni w rankingu Perspektywy 2018!

12 kierunków Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego zanotowało awans w rankingu Perspektywy 2018. Większość z nich jest wśród 7 najlepiej prowadzonych programów kształcenia w Polsce.

czytaj więcej >>

Bezpłatne badania USG dzieci na Uczelni Łazarskiego!

Bezpłatne badania USG dzieci na Uczelni Łazarskiego!

Uczelnia Łazarskiego oraz Fundacja Uczelni Łazarskiego we współpracy z Fundacją Ronalda McDonalda zapraszają na bezpłatne badania USG dzieci w wieku 9msc-6lat, w ramach akcji „Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego”.

czytaj więcej >>

SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

W tegorocznej edycji konkursu Genius Universitatis na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły SWPS zajęła 1. miejsce w kategorii content marketing. Przez jury złożone z ekspertów branży marketingowej wyróżnione zostały podcasty Uniwersytetu SWPS dostępne w serwisie ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy