Aktualności SGGW zaprasza na Dzień Otwarty – 3 lutego 2018 r. - www.studiawarszawa.com

top
SGGW zaprasza na Dzień Otwarty – 3 lutego 2018 r.
SGGW zaprasza na Dzień Otwarty – 3 lutego 2018 r.

www.sggw.pl

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza do udziału w nadchodzącym Dniu Otwartym, który zaplanowano na 3 lutego 2018 r. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 w Centrum Wodnym SGGW, mieszczącym się przy ulicy Nowoursynowskiej 159.

Dzień Otwarty to wyjątkowa okazja dla tegorocznych maturzystów do bliższego poznania Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Podczas wydarzenia studenci kształcący się na 37 kierunkach prowadzonych przez uczelnię, odpowiedzą na pytania dotyczące procesu rekrutacyjnego, zajęć oraz zalet studiowania na SGGW. Jednocześnie odwiedzających mury uczelni dowiedzą się, które z przedmiotów zdawanych na maturze mogą pomóc im w zakwalifikowaniu się na studia, jaki kierunek kształcenia wybrać oraz jak przebiega proces rekrutacji.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego jest uczelnią otwartą na potrzeby kandydatów na studia. Zbliżający się Dzień Otwarty jest jedną z form kampanii informacyjnych adresowanych przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dodatkowo uczelnia organizuje również spotkania, podczas których młode osoby i ich rodzice mogą uzyskać dodatkowe informacje na temat rekrutacji i studiów w SGGW.

Nadchodzący Dzień Otwarty to okazja do odwiedzenia specjalnych stoisk poszczególnych wydziałów, przy których studenci wraz z nauczycielami akademickimi prezentować będą zasady funkcjonowania jednostki oraz oferowane kierunki kształcenia. Udział w wydarzeniu jest doskonałym sposobem bliższego poznania jednej z najlepszych uczelni o profilu przyrodniczym w Polsce. Z myślą o maturzystach przygotowane zostaną specjalne informatory, które pomogą w przebrnięciu przez proces rekrutacji. Z myślą o osobach, które nie mogą osobiście odwiedzić murów uczelni, SGGW udostępni możliwość wirtualnej wycieczki po kampusie.
Data publikacji: 22.01.2018
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny (GUM)

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny (UMED) im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

W tegorocznej edycji konkursu Genius Universitatis na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły SWPS zajęła 1. miejsce w kategorii content marketing. Przez jury złożone z ekspertów branży marketingowej wyróżnione zostały podcasty Uniwersytetu SWPS dostępne w serwisie ...

czytaj więcej >>

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Na zamku w Kamieniu Śląskim miała miejsce światowa konferencja naukowa „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”. Zorganizowana została przez Królewski Order Świętego Stanisława Biskupa Męczennika, EMC Global Foundation, Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Wyższą ...

czytaj więcej >>

SGH współpracuje z European Trade Study Group

SGH współpracuje z European Trade Study Group

Pomiędzy SGH w osobie rektora prof. Marka Rockiego i European Trade Study Group (ETSG) reprezentowanego przez prof. Iana Wootona została podpisana umowa, która czyni ze Szkoły Głównej Handlowej gospodarza tegorocznej edycji prestiżowej konferencji dotyczącej handlu międzynarodowego.

czytaj więcej >>

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda design thinking przestała być już modą, a stała się powszechnie wykorzystywaną praktyką. Pozwala ona na tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług oraz postrzeganie rzeczywistości w nowy, szerszy sposób. Do tego jest uniwersalna - odpowiednia dla każdej ...

czytaj więcej >>

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

Uniwersytet Warszawski został ogłoszony nowym członkiem tytularnym Agence Universitaire de la Francophonie. Dołączenie do elitarnego grona stanowi potwierdzenie ogromnej roli UW w polskiej, wschodnioeuropejskiej oraz nadbałtyckiej frankofonii uniwersyteckiej.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy