Aktualności SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018 - www.studiawarszawa.com

top
SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018
SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

https://www.swps.pl/uczelnia

W tegorocznej edycji konkursu Genius Universitatis na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły SWPS zajęła 1. miejsce w kategorii content marketing. Przez jury złożone z ekspertów branży marketingowej wyróżnione zostały podcasty Uniwersytetu SWPS dostępne w serwisie Audioteka. SWPS jest pierwszą i jak dotąd jedyną uczelnią, która publikuje podcasty popularyzujące wiedzę za pomocą tej platformy.

Częścią działań edukacyjnych SWPS jest od lat działalność w internecie. Dzieli się tam wykładami i rozmowami docierając do dużych grup odbiorców. Znaczące dla tego obszaru aktywności uczelni było podpisanie w październiku 2016 roku umowy z Audioteką, liderem rynku audiobooków w Polsce.

Kanał SWPS cieszy się dużą popularnością, która wciąż rośnie. Treści Uniwersytetu zostały odsłuchane już ponad 120 000 razy, co uczyniło z jego kanału najpopularniejszy kanał podcastowy w Audiotece.

Misją SWPS w sieci od początku było udostępnianie każdemu wartościowych wykładów. Dlatego też eksperci szkoły regularnie dzielą się z internautami wiedzą z zakresu psychologii, ucząc na przykład jak budować szczęśliwe związki w niepewnych czasach lub czym jest bliskość dla mężczyzn i jak oni rozumieją to słowo. Wybór tematów jest rzeczywiście ogromny i wszystkie podane są w profesjonalny sposób, charakterystyczny dla jednej z najlepszych uczelni w Polsce.

Wykłady dostępne są w aplikacji Audioteka, są bezpłatne i można je odsłuchiwać także offline po pobraniu na telefon. Co piątek można posłuchać nowego wykładu.
Data publikacji: 07.03.2018
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

Inne kierunki

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2017 2016 2015 2014 2013 2012

35.98kierunek: lekarski - Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

35.6Ekonomia - Politechnika Gdańska

33.55Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

29.25Filologia norweska, grupa z językiem angielskim - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu

28.81Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

więcej

Aktualności
Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Na zamku w Kamieniu Śląskim miała miejsce światowa konferencja naukowa „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”. Zorganizowana została przez Królewski Order Świętego Stanisława Biskupa Męczennika, EMC Global Foundation, Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Wyższą ...

czytaj więcej >>

SGH współpracuje z European Trade Study Group

SGH współpracuje z European Trade Study Group

Pomiędzy SGH w osobie rektora prof. Marka Rockiego i European Trade Study Group (ETSG) reprezentowanego przez prof. Iana Wootona została podpisana umowa, która czyni ze Szkoły Głównej Handlowej gospodarza tegorocznej edycji prestiżowej konferencji dotyczącej handlu międzynarodowego.

czytaj więcej >>

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda design thinking przestała być już modą, a stała się powszechnie wykorzystywaną praktyką. Pozwala ona na tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług oraz postrzeganie rzeczywistości w nowy, szerszy sposób. Do tego jest uniwersalna - odpowiednia dla każdej ...

czytaj więcej >>

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

Uniwersytet Warszawski został ogłoszony nowym członkiem tytularnym Agence Universitaire de la Francophonie. Dołączenie do elitarnego grona stanowi potwierdzenie ogromnej roli UW w polskiej, wschodnioeuropejskiej oraz nadbałtyckiej frankofonii uniwersyteckiej.

czytaj więcej >>

Robomaticon 2018 na Politechnice Warszawskiej

Robomaticon 2018 na Politechnice Warszawskiej

Politechnika Warszawska serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Robomaticon 2018. Niezwykłe święto adresowane do fanów robotyki zorganizowane zostanie w murach uczelni już po raz ósmy. Stworzone specjalnie z tej okazji roboty wezmą udział w Turnieju Robotów Mobilnych ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy