Aktualności Studia w ALK wysoko w rankingu „Financial Times” - www.studiawarszawa.com

top
Studia w ALK wysoko w rankingu „Financial Times”
Studia w ALK wysoko w rankingu „Financial Times”

www.kozminski.edu.pl

Studia na kierunku Finanse i rachunkowość prowadzone przez Akademię Leona Koźmińskiego znalazły się w czołówce światowego rankingu „Financial Times”.W prestiżowym zestawieniu opublikowanym 19 czerwca br. polską uczelnię sklasyfikowano na 15. pozycji, co jest wynikiem o trzy lokaty wyższym w porównaniu w ubiegłoroczną edycją.

Do rankingu „Financial Times” trafiają najlepsze w skali globalnej studia magisterskie na kierunkach związanych z finansami. Na pierwszych czterech miejscach najnowszego zestawienia znajdują się studia prowadzone przez uczelnie z Francji: EDHEC Business School, HEC Paris, ESSEC Business School oraz ESCP Europe. Tuż za nimi uplasowała się amerykańska szkoła wyższa MIT. Akademia Leona Koźmińskiego zajęła bardzo wysoką 15. pozycję, a w całym rankingu ujęto zaledwie 60 uczelni z całego świata.

Wysoka lokata w międzynarodowym rankingu jest dużym sukcesem dla ALK i zdecydowanie podnosi rangę polskiej placówki na świecie. Akademia jest regularnie uwzględniana w rankingu od siedmiu lat, co widocznie przekłada się na jej poziom umiędzynarodowienia. Aktualnie uczelnia kształci blisko 1,5 tysiąca cudzoziemców z siedemdziesięciu różnych państw świata.

Akademia Leona Koźmińskiego kształci na kierunku Finanse i rachunkowość w języku polskim oraz angielskim. Studenci mogą wybrać jedną z unikatowych specjalności, a w tym m.in.: finanse międzynarodowe, korporacyjne finanse, przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy oraz rachunkowość i sprawozdawczość finansowa. Dzięki szerokiej współpracy ALK i międzynarodowych organizacji (np. ACCA, CFA) studenci mogą zdobywać cenione certyfikaty.
Data publikacji: 21.06.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Komentarze użytkowników

kamagra cost

sildenafil and dapoxetine tablets super kamagra buy kamagra kamagra 100 gold upotreba [url=http://kamagradxt.com/]kamagra kopen nederland[/url] kamagra 100mg http://kamagradxt.com/ kamagra now

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

Inne kierunki

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2017 2016 2015 2014 2013 2012

35.98kierunek: lekarski - Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

35.6Ekonomia - Politechnika Gdańska

33.55Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

29.25Filologia norweska, grupa z językiem angielskim - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu

28.81Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

więcej

Aktualności
SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

W tegorocznej edycji konkursu Genius Universitatis na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły SWPS zajęła 1. miejsce w kategorii content marketing. Przez jury złożone z ekspertów branży marketingowej wyróżnione zostały podcasty Uniwersytetu SWPS dostępne w serwisie ...

czytaj więcej >>

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Na zamku w Kamieniu Śląskim miała miejsce światowa konferencja naukowa „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”. Zorganizowana została przez Królewski Order Świętego Stanisława Biskupa Męczennika, EMC Global Foundation, Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Wyższą ...

czytaj więcej >>

SGH współpracuje z European Trade Study Group

SGH współpracuje z European Trade Study Group

Pomiędzy SGH w osobie rektora prof. Marka Rockiego i European Trade Study Group (ETSG) reprezentowanego przez prof. Iana Wootona została podpisana umowa, która czyni ze Szkoły Głównej Handlowej gospodarza tegorocznej edycji prestiżowej konferencji dotyczącej handlu międzynarodowego.

czytaj więcej >>

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda design thinking przestała być już modą, a stała się powszechnie wykorzystywaną praktyką. Pozwala ona na tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług oraz postrzeganie rzeczywistości w nowy, szerszy sposób. Do tego jest uniwersalna - odpowiednia dla każdej ...

czytaj więcej >>

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

Uniwersytet Warszawski został ogłoszony nowym członkiem tytularnym Agence Universitaire de la Francophonie. Dołączenie do elitarnego grona stanowi potwierdzenie ogromnej roli UW w polskiej, wschodnioeuropejskiej oraz nadbałtyckiej frankofonii uniwersyteckiej.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy