Aktualności Uczelnia Warszawska rozpoczęła rekrutację 2017/2018 - www.studiawarszawa.com

top
Uczelnia Warszawska rozpoczęła rekrutację 2017/2018
Uczelnia Warszawska rozpoczęła rekrutację 2017/2018

www.uczelniawarszawska.pl

Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie rozpoczęła proces rekrutacji na studia, które rozpoczną się już w październiku. W roku akademickim 2017/2018 szkoła kształcić będzie na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich, a także podyplomowych. Uczelnia zachęca kandydatów niskim czesnym oraz wpisowym w wysokości 0 zł.

Oferta edukacyjna Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie na nowy rok akademicki obejmuje studia I stopnia na ośmiu kierunkach. Są to: Budownictwo, Geodezja i kartografia, Ekonomia, Elektrotechnika, Pedagogika, Pielęgniarstwo, Ratownictwo oraz Turystyka i rekreacja. Dodatkowo kształcenie na Ekonomii i Pedagogice może być kontynuowana w ramach oferowanych przez uczelnię studiów II stopnia. W ramach wszystkich kierunków realizowane są atrakcyjne specjalności.

W ofercie studiów podyplomowych od roku akademickiego 2017/2018 pojawił się nowy kierunek: Kontrola i audyt wewnętrzny. Ponad to uczelnia prowadzi nabór na: Coaching – tutoring - mentoring, Terapia zajęciowa oraz Zarządzanie oświatą. Czesne za naukę na studiach może być regulowane w ratach semestralnych bądź miesięcznych.

Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie to renomowana szkoła wyższa, przyjazna studentom i ciesząca się ich wysokim uznaniem. Uczelnia wyróżnia się nowoczesnością i konkurencyjną ofertą dydaktyczną, która jest nieustannie konfrontowana z bieżącą sytuacją gospodarczą. Placówka utrzymuje trwałe kontakty z podmiotami biznesowymi, co pozwala na lepsze przygotowanie studentów do rozpoczęcia kariery zawodowej.
Data publikacji: 24.05.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Komentarze użytkowników

kamagra oral jelly uses

come si usa il kamagra oral jelly buy kamagra 100 mg kamagra oral jelly for sale in usa illegally [url=http://kamagradxt.com/]kamagra oral jelly 100mg how to use[/url] kamagra oral jelly vs cialis http://kamagradxt.com/ kamagra forum srpski

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

Inne kierunki

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2017 2016 2015 2014 2013 2012

35.98kierunek: lekarski - Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

35.6Ekonomia - Politechnika Gdańska

33.55Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

29.25Filologia norweska, grupa z językiem angielskim - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu

28.81Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

więcej

Aktualności
UKSW wśród najlepiej ocenianych uczelni w rankingu Perspektywy 2018!

UKSW wśród najlepiej ocenianych uczelni w rankingu Perspektywy 2018!

12 kierunków Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego zanotowało awans w rankingu Perspektywy 2018. Większość z nich jest wśród 7 najlepiej prowadzonych programów kształcenia w Polsce.

czytaj więcej >>

Bezpłatne badania USG dzieci na Uczelni Łazarskiego!

Bezpłatne badania USG dzieci na Uczelni Łazarskiego!

Uczelnia Łazarskiego oraz Fundacja Uczelni Łazarskiego we współpracy z Fundacją Ronalda McDonalda zapraszają na bezpłatne badania USG dzieci w wieku 9msc-6lat, w ramach akcji „Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego”.

czytaj więcej >>

SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

W tegorocznej edycji konkursu Genius Universitatis na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły SWPS zajęła 1. miejsce w kategorii content marketing. Przez jury złożone z ekspertów branży marketingowej wyróżnione zostały podcasty Uniwersytetu SWPS dostępne w serwisie ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy