Aktualności W SGGW ruszyła rekrutacja kandydatów na studia! - www.studiawarszawa.com

top
W SGGW ruszyła rekrutacja kandydatów na studia!
W SGGW ruszyła rekrutacja kandydatów na studia!

www.sggw.pl

W dniu 1 czerwca br. rozpoczęła się rekrutacja na kierunki studiów oferowanych przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Na nowy rok akademicki 2017/2018 uczelnia przygotowała ponad 7 tys. miejsc na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych magisterskich.

Osoby zainteresowane podjęciem studiów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie mogą dokonać rejestracji na wybrane kierunki kształcenia za pomocą specjalnego Systemu Obsługi Kandydatów. W przypadku ubiegania się o przyjęcie na studia I stopnia bądź jednolite magisterskie rejestracji należy dokonać w terminie do 6 lipca. Do tego dnia należy również uiścić opłatę rekrutacyjną w wysokości 85 zł. Osoby planujące podjęcie kształcenia na studiach II stopnia powinny natomiast zarejestrować się na platformie do dnia 9 lipca, zaś do 12.07 uregulować niezbędną opłatę. Wyniki rekrutacji na studia pierwszego stopnia zostaną opublikowane 11 lipca, zaś lista osób zakwalifikowanych na studia drugiego stopnia zostanie ogłoszona 21 lipca.

Oferta dydaktyczna Szkoły Główne Gospodarstwa Wiejskiego na nowy rok akademicki 2017/2018 obejmuje 37 kierunków kształcenia na studiach stacjonarnych I stopnia oraz jednolitych magisterskich, co przekłada się na liczbę 3605 miejsc dla kandydatów. Na analogicznych studiach w trybie niestacjonarnym uczelnia oferuje 20 kierunków z 1155 miejscami.

Na kandydatów planujących rozpoczęcie kształcenia na studiach II stopnia w SGGW czeka 1735 miejsc na 31 kierunkach realizowanych stacjonarnie oraz 670 – na 21 kierunkach w trybie niestacjonarnym. Szczegółowe informacje na temat oferty dydaktycznej oraz procesu rekrutacji na uczelnię znajdują się na stronie kandydat.sggw.pl.
Data publikacji: 06.06.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

Inne kierunki

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2017 2016 2015 2014 2013 2012

35.98kierunek: lekarski - Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

35.6Ekonomia - Politechnika Gdańska

33.55Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

29.25Filologia norweska, grupa z językiem angielskim - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu

28.81Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

więcej

Aktualności
SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

SWPS zdobywa 1 miejsce w konkursie Genius Universitatis 2018

W tegorocznej edycji konkursu Genius Universitatis na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły SWPS zajęła 1. miejsce w kategorii content marketing. Przez jury złożone z ekspertów branży marketingowej wyróżnione zostały podcasty Uniwersytetu SWPS dostępne w serwisie ...

czytaj więcej >>

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”

Na zamku w Kamieniu Śląskim miała miejsce światowa konferencja naukowa „O Ład Moralny Rzeczypospolitej”. Zorganizowana została przez Królewski Order Świętego Stanisława Biskupa Męczennika, EMC Global Foundation, Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Wyższą ...

czytaj więcej >>

SGH współpracuje z European Trade Study Group

SGH współpracuje z European Trade Study Group

Pomiędzy SGH w osobie rektora prof. Marka Rockiego i European Trade Study Group (ETSG) reprezentowanego przez prof. Iana Wootona została podpisana umowa, która czyni ze Szkoły Głównej Handlowej gospodarza tegorocznej edycji prestiżowej konferencji dotyczącej handlu międzynarodowego.

czytaj więcej >>

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda Design Thinking w SWPS

Metoda design thinking przestała być już modą, a stała się powszechnie wykorzystywaną praktyką. Pozwala ona na tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług oraz postrzeganie rzeczywistości w nowy, szerszy sposób. Do tego jest uniwersalna - odpowiednia dla każdej ...

czytaj więcej >>

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

UW w gronie członków Agence Universitaire de la Francophonie

Uniwersytet Warszawski został ogłoszony nowym członkiem tytularnym Agence Universitaire de la Francophonie. Dołączenie do elitarnego grona stanowi potwierdzenie ogromnej roli UW w polskiej, wschodnioeuropejskiej oraz nadbałtyckiej frankofonii uniwersyteckiej.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy