Znajdź swoje wymarzone studia w Warszawie

Nowe możliwości dla lekarzy na Uczelni Łazarskiego!

Nowe możliwości dla lekarzy na Uczelni Łazarskiego!

W Polsce będzie więcej okulistów. Jeden z współtwórców polskiej szkoły okulistyki prof. Jerzy Szaflik podpisał umowę o ścisłej współpracy i opiece naukowej nad kierunkiem okulistyki na Uczelni Łazarskiego. Ta prężnie rozwijająca się prywatna szkoła wyższa rozwija swój nowo powstały Wydział Medyczny.

Wykłady oraz zajęcia praktyczne z okulistyki odbywać będą się na terenie Centrum Mikrochirurgii Oka Laser w Warszawie. To znany kompleks przychodni i klinika okulistyczna prowadzona przez prof. Jerzego Szaflika , w której pracuje wielu wybitnych specjalistów dziedziny okulistyki. Konsultantem naukowym jest tam między innymi syn profesora prof. Jacek Szaflik .

Uczelnia Łazarskiego wprowadziła kształcenie lekarzy, jako pierwsza niepubliczna placówka w stolicy oraz druga w Polsce. Studia medyczne na kierunku lekarskim na Wydziale Medycznym uczelni wyróżniają się indywidualizacją procesu nauczania i mają elitarny charakter . Zajęcia realizowane są w małych grupach z wykorzystaniem najnowszych technik i materiałów edukacyjnych. Mała liczba studentów gwarantuje relację mistrz-uczeń, która jest kluczowa do zdobycia i pogłębienia przez przyszłych lekarzy gruntownej wiedzy oraz odpowiednich nawyków zawodowych.

Prof. Jerzy Szaflik jest znany w kręgach medycznych z nowoczesnego spojrzenia na relacje nauczyciel akademicki – student. Jego pionierskie osiągnięcia medyczne wsparte najnowocześniejszą techniką dopełniają optymalne warunki leczenia pacjentów. Przyszli lekarze okuliści będą więc dzięki tej współpracy zdobywać nie tylko szerokie horyzonty zawodowe, ale też przyswoją nowoczesną formułę relacji z pacjentami.


Data publikacji: 18-09-2018

Aktualności z Warszawy