Znajdź swoje wymarzone studia w Warszawie

SWPS z nagrodą Srebrnego Spinacza 2018!

SWPS z nagrodą Srebrnego Spinacza 2018!

Srebrny Spinacz to nagroda za kanał zRozum, który powstał ze współpracy Grupy Abstra i Uniwersytetu SWPS na YouTube, w kategorii Content Marketing – Branded Content.

Uniwersytet SWPS otrzymał wyróżnienie całkowicie zasłużenie. Rozdanie nagród odbyło się podczas uroczystej gali 7 grudnia 2018 w Hotelu Sofitel w Warszawie.

- Uniwersytet SWPS od lat dzieli się wiedzą swoich naukowców i popularyzuje naukę poza murami uczelni podczas bezpłatnych wykładów i warsztatów. Chcemy umożliwić docieranie do rzetelnej wiedzy naukowej każdemu, niezależnie od wieku czy miejsca zamieszkania. Cieszy nas stale rosnące zainteresowanie naszymi działaniami contentowymi. Są one dla nas bardzo motywujące przy planowaniu i rozwoju naszych projektów. Zachęcam do obserwowania nas w sieci, bo niebawem poinformujemy o kolejnych kanałach i działaniach, które właśnie przygotowujemy.- powiedziała, przy odbieraniu nagrody, Kinga Nowak - dyrektor Działu Marketingu

Uniwersytet SWPS od lat dzieli się wiedzą swoich naukowców i popularyzuje naukę poza murami uczelni podczas bezpłatnych warsztatów dla młodzieży, spotkań z rodzicami, wykładów dla nauczycieli. Poruszamy tematy, które ich dotyczą, problemy, z którymi borykają się na co dzień. Rozwijamy kanały, poprzez które każda osoba, mająca dostęp do Internetu, może zdobywać i rozwijać wiedzę, co ważne, naukową, przekazywaną przez ekspertów.

Kanały Uniwersytetu SWPS na YouTube są bardzo popularne i wciąż się rozwijają. Staramy się w jak największym stopniu rozumieć i wychodzić naprzeciw potrzebom naszej społeczności. Są one naturalną konsekwencją realizowanej od kilku lat strategii obecności naszej uczelni w sieci. Zamierzamy w dalszym ciągu rozwijać nasze działania, również poprzez dostarczanie kolejnych wartościowych materiałów, od tekstowych przez audio po wideo, wykorzystując do tego wszelkie możliwości, jakie dziś oferuje internet.

Data publikacji: 03-01-2019

Aktualności z Warszawy