Znajdź swoje wymarzone studia w Warszawie


Zarządzanie – Wojskowa Akademia Techniczna – zasady rekrutacji – 2022/2023 rok

Zarządzanie – Wojskowa Akademia Techniczna – zasady rekrutacji – 2022/2023 rok

Zasady rekrutacji na studia na kierunku zarządzanie na WAT na rok 2022/2023

W celu dokładnego poznania zasad rekrutacji na kierunek zarządzanie na najbliższy rok akademicki na Wojskowej Akademii Technicznej przejdź na stronę zasady rekrutacji WAT. Z uwagi na zachodzące zmiany każdego roku zasady rekrutacji mogą odrobinę się od siebie różnić. W związku z tym warto stale śledzić informacje na stronie uczelni, które umożliwią zdobycie aktualnej wiedzy dotyczącej kwestii rekrutacji. Podstawą w procesie rekrutacyjnych jest wynik uzyskany na świadectwie maturalnym. Zobacz program studiów na kierunek zarządzanie

Studia I i II stopnia

Studia na kierunku zarządzanie na Wojskowej Akademii Technicznej realizowane są w formie dwustopniowej. W przypadku studiów I stopnia rekrutacja odbywa się na podstawie świadectwa maturalnego. Pod uwagę są brane takie przedmioty jak: geografia, język polski, matematyka, język obcy, historia oraz wiedza o społeczeństwie. Rekrutacja na studia II stopnia odbywa się na podstawie uzyskaniu dyplomu ukończenia studiów I stopnia.

Opinie o Wojskowej Akademii Technicznej

Pod linkiem Wojskowa Akademia Techniczna – opinie możliwe jest znalezienie kompleksowych informacji na temat samych studiów. Absolwenci oraz osoby studiujące bardzo chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z uczelnią i pozwalają poznać ją od praktycznej strony. W związku z tym warto zapoznać się z dostępnymi opiniami, które umożliwiają zdobycie bardzo rozbudowanej i zaawansowanej wiedzy.

Opis studiów na kierunku zarządzanie na WAT

Program studiów zarządzanie koncentruje się na tym, aby studenci zdobyli kompleksową wiedzę z obszaru zarządzania przedsiębiorstwem i mogli realizować się w roli menadżera. Studia pozwalają poznać zagadnienia z obszaru ekonomii, finansów, rachunkowości, prawa, informatyki czy marketingu. Dzięki temu absolwenci wychodzą z kompleksową wiedzą, którą natychmiast można będzie wykorzystać na rynku pracy.

Program studiów/czego się nauczysz?

Studia pozwalają na zdobycie szerokiej wiedzy i kompetencji przydatnych na rynku pracy. Przede wszystkim absolwenci:

  • Są przygotowani do samodzielnego zarządzania przedsiębiorstwem
  • Potrafią analizować konkurencję
  • Są zdolni do podejmowania strategicznych dla rozwoju przedsiębiorstwa decyzji
  • Posiadają zaawansowane umiejętności z obszaru IT
  • Potrafią motywować zespół
  • Potrafią pozyskiwać nowych pracowników do przedsiębiorstwa

Informacje o kierunku Zarządzanie na 40 uczelniach w Warszawie

 

Zarządzanie na WAT - studia podyplomowe

Kierunek: Akademia Przywództwa i Komunikacji w zarządzaniu organizacją
Cas trwania: 2 semestry
Cena: 2300 zł

Jaki jest ich cel?

Studia podyplomowe powstały z myślą o wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć i usystematyzować wiedzę z danego obszaru. Ich celem jest praktyczne przygotowanie kardy zarządzającej lub uzupełnienie wiedzy po np. Przerwie w wykonywaniu zawodu czy podczas zmiany stanowiska pracy. Wbrew nazwie Wojskowa Akademia Techniczna to uczelnia, która kształci w wielu kierunkach i specjalizacjach. Akademia Przywództwa i Komunikacji w zarządzaniu organizacją to kierunek cieszący się dużą popularnością. W czasie dwóch semestrów uczestnicy zajęć poszerzą wiedzę z tematu własnego kreowania się na lidera, indywidualnych ścieżek rozwojów innych, technik negocjacji, rozwiązywania problemów w zespole oraz wiele innych.

Dla kogo jest ten kierunek?

Studia podyplomowe do doskonały wybór dla kardy menadżerskiej, żeby uzupełnić swoją wiedzę, kiedy już mają do czynienia z zarządzeniem. To także doskonała inwestycja z myślą o przyszłych awansach czy choćby możliwości przejęcia rodzinnego biznesu. Inwestowanie w swój rozwój to zawsze dobry wybór. Studia trwają dwa semestry, koszt to 2300 z możliwością rozłożenia na raty.

Program studiów na kierunku podyplomowym Akademia Przywództwa i Komunikacji w zarządzaniu organizacją - WAT

Zobacz również: Księgowość online – nowoczesna odpowiedź na potrzeby współczesnych przedsiębiorców

Data publikacji: 18-05-2022

Zobacz również inne studia na kierunku Zarządzanie w Warszawie - Zasady rekrutacji

Filmy - Zarządzanie

8 zasad zarządzania czasem

Zarządzanie

Zarządzanie na UW

Jak motywować zespół