Znajdź swoje wymarzone studia w Warszawie

Zdobądź wiedzę niezbędną dla rozwoju własnego i Uczelni

Zdobądź wiedzę niezbędną dla rozwoju własnego i Uczelni

Zarządzanie współczesną uczelnią wiąże się z wieloma wyzwaniami, takimi jak pozyskiwanie środków finansowych i współpraca ze światem biznesu. Dlatego Szkoła Biznesu PW zachęca pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w studiach podyplomowych MBA.

Czym są studia podyplomowe MBA?


MBA, czyli Master of Business Administration – taki tytuł zdobędziesz, gdy z pozytywnym rezultatem ukończysz trwające 3 semestry studia MBA. Co to zmieni w Twoim życiu? Jako absolwent zdobędziesz szereg praktycznych umiejętności niezbędnych do efektywnego zarządzania pracą Uczelni, jej finansami i rozwiązywania problemów związanych z dynamicznym rozwojem świata nauki i biznesu.


Studia MBA nauczą Cię używać ustandaryzowanego na całym świecie języka pojęć biznesowych, co pozwoli Ci odnaleźć się i wydajnie pracować w zespole profesjonalistów z dziedziny zarządzania. Z pomocą nowoczesnych i interaktywnych metod dydaktycznych poznasz m.in. trendy rozwoju wyższych uczelni technicznych, zasady i narzędzia współczesnego marketingu, nauczysz się podejmować decyzje w sytuacjach złożonych i niejednoznacznych.


Ponad ćwierć wieku doświadczenia Szkoły Biznesu PW w prowadzeniu studiów Executive MBA oraz innych programów menadżerskich, gwarantuje wysoki poziom nauczania zgodny z najnowszymi trendami. Zajęcia na tych studia są prowadzone zarówno przez wykładowców akademickich, jak i ekspertów mających codzienny kontakt z praktycznymi aspektami biznesu i zarządzania.


Program MBA PW – dla kogo?


Posiadanie przez członków kadry zarządzającej Uczelni wiedzy menedżerskiej uwzględniającej realia instytucji akademickiej jest bardzo ważne, dlatego to właśnie z myślą o nich stworzono ten program MBA. Studia te z pewnością zainteresują pracowników Politechniki Warszawskiej pełniących funkcje kierownicze i zajmujących stanowiska cechujące się decyzyjnością w istotnych kwestiach dotyczących funkcjonowania Uczelni.


Jesteś zainteresowany?


Druga edycja programu MBA PW zostanie uruchomiona w 2020 roku. Studia realizowane są w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej, dzięki czemu konieczny jest jedynie stosunkowo niski wkład własny.


Do wzięcia udziału w procedurze rekrutacji niezbędne jest wyższe wykształcenie oraz umowa o pracę w Politechnice Warszawskiej na czas trwania studiów MBA. Potrzebna będzie również rekomendacja przełożonego.

Data publikacji: 27-05-2019