Znajdź swoje wymarzone studia w Warszawie

Wyjazdy w Alpy dla Studentów!

Wyjazdy w Alpy dla Studentów!

Wybierz się na zorganizowany wyjazd na narty i snowboard. Sprawdź ofertę SnowShow!

Marzą Ci się zimowe wakacje, na których zaszalejesz na nartach i snowboardzie? Jeśli tak to wybierz wyjazdy studenckie w Alpy. 


Dlaczego warto?


SnowShow oferuje zorganizowane wyjazdy, które są idealnie dostosowane do potrzeb studentów, jak i absolwentów. Mowa tutaj nie tylko o cenie, ale także o zorganizowanych rozrywkach.


Dopasowane terminy 


Terminy wyjazdów są tak zaplanowane, by studenci bez problemów zdali egzaminy, jak i zamknęli wszystkie formalności na studiach, a potem wybrali się na zasłużony odpoczynek.


Dla początkujących i doświadczonych 


Alpy są doskonałym wyborem zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z narciarstwem, jak i tych, którzy jeżdżą od lat. Trasy cechują się zróżnicowanym poziomem trudności, a wybór miejsc także jest szeroki — Dolomity, Alpy Wysokie, czy Alpy Nadmorskie.


Chcesz wyjechać na narty i jednocześnie oddać wszystkie kwestie organizacyjne komuś innemu? Nie da się ukryć, że to wygodne rozwiązanie. Wystarczy, że smakujesz tylko najważniejsze rzeczy i możesz udać się na zimową przygodę.


Wyjazdy studenckie w Alpy są tak organizowane, by warunki zawsze były odpowiednie do jeżdżenia na nartach. Co więcej, narty to nie jedyny ze sportów zimowych, których możesz spróbować na takim wyjeździe. Do dyspozycji jest także: wspinaczka alpejska, snowboard, czy narciarstwo biegowe. 


Miejsca w Alpach


Aktualnie dostępne są jeszcze wyjazdy studenckie do Cortina d"Ampezzo (Dolomiti SuperSki). To resort, który zapewnia 110 km tras w alpejskiej stolicy Włoch, czyli Südtirol. Jest to zmodernizowany ośrodek, który zachwyca nowoczesną infrastrukturą i różnorodnymi trasami.


Wyjazdy studenckie


Wyjazdy studenckie https://www.snowshow.pl/wyjazdy-studenckie-alpy w Alpy to świetny sposób na odpoczynek oraz integracje z innymi studentami. Nie zabraknie  poznawania nowych ludzi, czy świetnych imprez. 


Taki wyjazd to także możliwość korzystania z licznych atrakcji, w tym szkoleń snowboardowych i narciarskich z profesjonalistami. To jednak nie wszystko, bo trakcie wyjazdu nawiążesz znajomości, poimprezujesz do białego rana, a także zadbasz o porządną dawkę aktywności fizycznej. Data publikacji: 04-11-2019