Znajdź swoje wymarzone studia w Warszawie

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania się zmienia ✨Stajemy się Akademią WIT w Warszawie.

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania się zmienia ✨Stajemy się Akademią WIT w Warszawie.

 

????Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania się zmienia ✨

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że stajemy się Akademią WIT w Warszawie????????

W 2023 r. zdecydowaliśmy, że WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie jako marka edukacyjna będzie funkcjonowała z nową nazwą —Akademia WIT w Warszawie. To element naszej strategii i jednocześnie bardzo ważny moment w historii Akademii WIT. Utrzymujemy swoją pozycję wśród najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. Tym samym jesteśmy w gronie uczelni akademickich, które mają ugruntowaną pozycję na rynku edukacji szkół wyższych i z sukcesem funkcjonujemy już blisko 30 lat.

????????????Akademia WIT w Warszawie – nowe logo.

Awans uczelni do rangi Akademii (od 15.10.2023 r.) jest podyktowany rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki, niesie za sobą zmianę nazwy i jest okazją do zaprezentowania nowej odsłony identyfikacji wizualnej uczelni WIT: https://www.wit.edu.pl/logo

Rebranding znaku graficznego, którego autorką jest dr Małgorzata Sobocińska-Kiss zawiera:


  • księgę znaku,

  • zestawienie wersji logo,

  • wersje logo w różnych formatach i kolorach.Nowe logo, a także zarys identyfikacji wizualnej, w pewnych aspektach nawiązują do poprzedniej wersji. Kontynuację widać przede wszystkim w kształcie sygnetu. Całość wygląda nowocześnie a jednocześnie nawiązuje wizualnie do poprzednika. Poza odświeżonymi znakami zaprezentowano także nową, choć nawiązującą do poprzedniej kolorystykę oraz zarys tego, jak mogą wyglądać materiały promocyjne uczelni.

????????Poprzez zmianę nazwy z sukcesem zamknęliśmy kolejny etap zaznaczania naszej obecności na rynku edukacyjnym i z entuzjazmem wyruszamy dalej sukcesywnie budować siłę naszej marki. Zmiana dotyczy systemu informacji wewnętrznej i zewnętrznej. Zmieniamy banery i grafiki. Nazwa ulega zmianie w Internecie i materiałach promocyjnych. Dotyczy to całej infrastruktury uczelnianej.

????????️Akademia WIT w Warszawie po zmianie nazwy i logo będzie kontynuować różnorodną ofertę edukacyjną, podnosząc jednocześnie standardy swojego funkcjonowania. Łączą nas wartości, jakie niosą za sobą nauka, a także spójna wizja modelu kształcenia.

Data publikacji: 25-10-2023