0:00 - 0:00

Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie
Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie
Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie
Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie
Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie
Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie
Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie
Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie

Adres: ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

TEL. 22 45 72 300

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Lista wydziałów/kierunków

Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna Zobacz więcej Ekonomia Zobacz więcej Filologia Angielska Zobacz więcej
Finanse i Rachunkowość z akredytacją ACCA Zobacz więcej Grafika Zobacz więcej Stosunki Międzynarodowe Zobacz więcej
Zarządzanie Zobacz więcej Studia On-line (zobacz specjalizacje) Zobacz więcej Filologia Hiszpańska Zobacz więcej

Studia Inżynierskie

Lista wydziałów/kierunków

Architektura Zobacz więcej Informatyka Zobacz więcej Studia On-line (zobacz specjalizacje) Zobacz więcej

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Lista wydziałów/kierunków

Ekonomia Zobacz więcej Filologia Angielska Zobacz więcej Finanse i Rachunkowość z akredytacją ACCA Zobacz więcej
Grafika Zobacz więcej Stosunki Międzynarodowe Zobacz więcej Zarządzanie Zobacz więcej
Informatyka Zobacz więcej Studia On-line (zobacz specjalizacje) Zobacz więcej Filologia Hiszpańska Zobacz więcej

Filmy - Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie

Galeria ZDJĘĆ

Studia Warszawa- O uczelni - Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w WarszawieAkademia Finansów i Biznesu Vistula jest niepubliczną szkołą wyższą, działającą w Warszawie od 1992 roku. Uczelnia oferuje wysoki poziom kształcenia, duży wybór kierunków oraz naukę w takich dziedzinach, które są obecnie poszukiwane na rynku pracy i cenione przez pracodawców. Akademia Finansów i Biznesu Vistula kształci zarówno na studiach I stopnia, jak i na magisterskich studiach uzupełniających. Wybór kierunków i specjalności jest na tyle duży, że coś dla siebie bez problemu znajdą zarówno osoby ze ścisłymi umysłami, jak i urodzeni humaniści.

Warszawska uczelnia od lat plasuje się wysoko w rankingu miesięcznika „Perspektywy”. W tegorocznej odsłonie została sklasyfikowana na 5 miejscu wśród uczelni niepublicznych oraz pierwszym w kategorii unarodowienie.

Akademia Finansów i Biznesu jest członkiem kilkunastu stowarzyszeń mających na celu rozwój nauki i uczelni wyższych. Studenci mogą skorzystać z licznych programów wymiany np. Erasmus+, staży i programów praktyk. Raport monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych (ELA) pokazuje, że absolwenci kierunku Zarządzanie to najlepiej zarabiający pracownicy w swojej grupie zawodowej.

Studia Warszawa- Studiuj On-line - Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie

Uczelnie Vistula są liderem kształcenia przez Internet. Nauka z dowolnego miejsca na świecie, bez potrzeby przebywania w siedzibie uczelnie i we własnym tempie, to niewątpliwe atuty kształcenia on-line.

Kształcenie odbywa się na platformie, która zawiera multimedialne lekcje e-learningowe oraz webinary na żywo, podczas których prowadzone są dyskusje z prowadzącym zajęcia. Nie ma tu planu zajęć, sam decydujesz, kiedy i jaki materiał opanujesz. Wykłady oraz przesyłane skrypty są archiwizowane i dostęp do nich jest możliwy w każdym momencie.

Ustalone zjazdy w siedzibie uczelni odbywają się jedynie na początku i na końcu semestru w trakcie weekendowych spotkań. Program nauczania oraz dyplom ukończenia jest taki sam jak na tradycyjnych studiach stacjonarnych lub niestacjonarnych.

Studia Warszawa- Erasmus + - Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie

Dzięki podpisanym umowom studenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula mogą wyjechać na wymianę zagraniczną do 40 partnerski uczelni w ramach programu Erasmus+

Studenci będą mieć możliwość zapoznania się z inną kulturą i językiem, zwiedzić zabytki oraz przejść przyśpieszony kurs dorosłości. Nabyte kompetencje będą procentować w przyszłości, także w trakcie kariery zawodowej.

Miesięczne dofinansowanie studiów w ramach programu to 500 euro, a do stażu 600 Euro.

Studia I i II stopnia - Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie

Studia I stopnia na Akademii Vistula

W ofercie studiów pierwszego stopnia można znaleźć zarówno studia licencjackie, jak i inżynierskie. Do wyboru jest ponad 30 specjalności, których programy i plany nauczania zostały stworzone z dbałością o zachowanie najwyższych, europejskich standardów. W trakcie studiów pierwszego stopnia studenci nie tylko poznają szeroki zakres wiedzy teoretycznej, ale również uczą się praktycznych umiejętności w trakcie szkoleń, warsztatów, ćwiczeń czy zajęć laboratoryjnych. Studia pierwszego stopnia pozwalają na zdobycie wiedzy i umiejętności zawodowych, a także otwierają przed studentami o wiele większe perspektywy. Po ukończeniu studiów licencjackich można kontynuować kształcenie na studiach magisterskich – niekoniecznie o tym samym profilu, co wcześniej ukończone studia.

Studia II stopnia na Akademii Vistula

Studia drugiego stopnia to magisterskie studia uzupełniające, które pozwalają na zdobycie tytułu magistra lub magistra inżyniera. Dużą popularnością na Akademii Vistula cieszą się studia drugiego stopnia na kierunku informatyka. Jest to kierunek kształcenia, który chętnie wybierają młodzi ludzie nastawieni na kształcenie w kierunkach ścisłych. Ukończenie informatyki pozwala na szybkie znalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia i dobre zarobki. Sprawdzoną propozycją są również studia magisterskie na kierunku zarządzanie, finanse i rachunkowość oraz ekonomia. Są to kierunki, które realizowane są z dużym naciskiem na kształcenie praktyczne, co sprawia, że absolwenci są doskonałymi specjalistami w swojej dziedzinie. W ofercie uczelni znajdują się również studia na kierunkach anglistyka, stosunki międzynarodowe oraz grafika. Innowacyjną propozycją kształcenia są również studia na kierunku Energy management. Jest to kierunek prowadzony w języku angielskim, który skupia się na wiedzy dotyczącej energii zarówno ze źródeł konwencjonalnych, jak i odnawialnych.

Ciekawe studia podyplomowe - Akademia Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) w Warszawie

Poza bogatą ofertą kierunków pierwszego i drugiego stopnia, Akademia Finansów i Biznesu Vistuka oferuje również duży wybór kierunków na studiach podyplomowych. Studia podyplomowe są dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, zdobyć specjalizację w konkretnej dziedzinie lub nowe uprawnienia, które przydadzą im się w życiu zawodowym.

Studia podyplomowe są skierowane do osób, które posiadają wyższe wykształcenie licencjackie, inżynierskie, magisterskie. Oferta studiów jest nieustannie modyfikowana i dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku pracy. Podyplomówki dostarczają skondensowaną wiedzę merytoryczną, a także uczą umiejętności praktycznych, które następnie można od razu wykorzystać w codziennej pracy. Studia podyplomowe to kształcenie krótkoterminowe, które na większości kierunków trwa dwa semestry. Poszerzają horyzonty, zwiększają możliwości zawodowe, często są również szybką drogą do awansu.