Znajdź swoje wymarzone studia w Warszawie

Szkoły wyższe w Warszawie w woj. mazowieckim wynajmują sale konferencyjne

Szkoły wyższe w Warszawie w woj. mazowieckim wynajmują sale konferencyjne

Organizatorzy konferencji naukowych często decydują się, żeby miały one miejsce w salach wykładowych na uczelniach, jest to dobre rozwiązanie, ponieważ są one doskonale przygotowane do przeprowadzenia tego typu wydarzeń.

Warto jednak pamiętać, że są również ośrodki, które specjalizują się w organizacji zarówno konferencji, szkoleń jak i eventów, poniżej przedstawiamy kilka z nich.

1. Centrum konferencyjne Nimbus w WarszawieJeśli poszukują Państwo eleganckiego, komfortowo wyposażonego ośrodka konferencyjnego w Warszawie, Centrum Konferencyjne Nimbus z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji, posiada doskonale wyposażone zaplecze konferencyjne, przede wszystkim kilka sal o zróżnicowanej powierzchni. W centrum można zorganizować zarówno konferencję na większa skalę, jak i bardziej kameralne spotkania biznesowe. Wszystkie sale konferencyjne posiadają nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt posiada dobrze wyposażone zaplecze gastronomiczne, jest w stanie zorganizować każda oprawę kulinarną konferencji.

Adres: Aleje Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa

2. ArtHotel Stalowa 52

ArtHotel to doskonałe miejsce do zorganizowania niewielkiej, kameralnej konferencji czy spotkania biznesowego. To, co wyróżnia obiekt spośród innych centrów konferencyjnych, to przede wszystkim wyjątkowy klimat i wnętrza urządzone w loftowym stylu. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne na kilkadziesiąt osób. Są świetnie wyposażone, komfortowo urządzone i zapewniają wszystkie niezbędne urządzenia, dzięki którym konferencja odbywa się na wysokim poziomie. Elegancki, klimatyczny hotel posiada dobre zaplecze noclegowe, dzięki czemu można w nim bez problemu organizować nawet kilkudniowe spotkania. Natomiast hotelowa restauracja zadba o doskonałą oprawę kulinarną. Więcej na temat Art.Hotel Stalowa 52 oraz innych polecanych obiektów konferencyjnych w stolicy dowiesz się na http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

Adres: ul. Stalowa 52, 03-429 Warszawa

Szkolenia i konferencje w okolicy Warszawy

1. Pałac Żelechów SPA & WellnessPałac Żelechów to klimatyczny, doskonale zaprojektowany obiekt położony nieopodal Warszawy. Hotel doskonale sprawdza się zarówno jako miejsce wypoczynku, jak i do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji czy innych branżowych wydarzeń. Hotelowe centrum konferencyjne oferuje dwie nowoczesne, świetnie wyposażone sale konferencyjne, których łączna powierzchnia to 236 metrów kwadratowych. Sale są jasne, przestronne, posiadają odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie, a także sprzęt multimedialny i audiowizualny. Uczestnicy konferencji kilkudniowych mają możliwość zakwaterowania w efektownie urządzonych hotelowych apartamentach. Natomiast restauracja zadba o doskonałą oprawę kulinarną, organizując serwisy kawowe, lunche czy przyjęcia biznesowe.

Adres: ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36, 08-430 Żelechów

2. Holiday Inn Warszawa Józefów

Holiday Inn Warszawa Józefów to obiekt znajdujący się w doskonałej lokalizacji tuż pod Warszawą. Z jednej strony jest świetnie skomunikowany z centrum stolicy, z drugiej – zapewnia bliskość natury i niezwykły klimat. Hotel posiada świetnie wyposażone zaplecze konferencyjne, idealnie przygotowane do organizowania szkoleń, spotkań biznesowych, eventów oraz konferencji na większą i mniejszą skalę. W hotelu znajduje się 12 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które są wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty multimedialne i audiowizualne. Obiekt posiada 300 miejsc noclegowych w wygodnych apartamentach, co pozwala na organizowanie kilkudniowych wydarzeń z zakwaterowaniem uczestników. Jeśli szukasz świetnego obiektu na konferencję, zajrzyj na
http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/ i przekonaj się, jak wiele ciekawych miejsc można znaleźć tuż pod Warszawą.

Adres: ul. Telimeny 1, 05-420 Józefów

Data publikacji: 31-07-2019