Znajdź swoje wymarzone studia w Warszawie

Enjoy - Szkoła językowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych Warszawa Wola,Centrum,Tarchomin

Enjoy - Szkoła językowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych Warszawa Wola,Centrum,Tarchomin

Języka obcego da się uczyć z prawdziwą przyjemnością, wystarczy zadbać o wybór szkoły językowej. Sprawdź, z kim zdecydowanie warto zdobywać wiedzę!

Nauka języków obcych może być nie tylko koniecznością, ale i prawdziwą przyjemnością. W tym celu warto wybrać szkołę językową, w której znajdzie się starannie przygotowany program nauki języków dla dzieci, młodzieży i dorosłych ze szczególnym uwzględnieniem ich potrzeb. Dzięki temu niezależnie od wieku nauka obcego języka będzie przynosiła świetne efekty i stanie się pasją. Sprawdź ofertę szkoły językowej w Warszawie Enjoy: http://enjoyschool.eu/  z kursami przeznaczonymi dla różnych grup wiekowych i nie tylko http://el-macho.pl.

.


Angielski dla przedszkolaków 


Program nauki angielskiego dla najmłodszych skupia się na narzędziach, które są dostosowane do wieku dzieci. Tym samym na zajęciach przedszkolaki uczą się poprzez muzykę, słuchanie bajek, pomoce wizualne, zabawy ruchowe, czy konkursy językowe dla dzieci. Dodatkowo są motywowane do zdobywania wiedzy poprzez otrzymywanie nagród za uczestnictwo w każdej lekcji. To sprawia, że nauka języka obcego przebiega poprzez dobrą zabawę w gronie rówieśników. 


Języki obce dla uczniów


Zajęcia z języków obcych dla uczniów prowadzone są w małych grupach, co ułatwia robienie postępów każdemu uczestnikowi kursu. Program nauczania został dostosowany do indywidualnych potrzeb kursantów, którzy uczą się w grupach o zbliżonym poziomie zaawansowania. By skutecznie utrwalać umiejętności, jak i zdobywać kompetencje językowe na zajęciach często przeprowadzane są prace w parach bądź grupach, tak by przełamać strach i nauczyć się swobodnie mówić w obcym języku. Na zajęciach dla uczniów stawia się na praktykę mówienia, pisania i czytania w przyjaznym gronie, to umożliwia jeszcze lepsze utrwalenie zdobytej już wiedzy. 


Dla młodzieży 


Zajęcia dla młodzieży są przeznaczone dla nastolatków powyżej 15 lat. Ich celem jest dalsze rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i przygotowanie do egzaminu maturalnego. Na zajęciach ćwiczy się czytanie ze zrozumieniem, różne formy wypowiedzi pisemnych, a także omawia się strategie egzaminacyjne. Tym samym po takim przygotowaniu egzamin maturalny nie będzie już tak straszny. Wprost przeciwnie!


Business English


Szkoła językowa Warszawa Enjoy to także kompleksowa obsługa szkoleń językowych dla firm. Dostępne są zajęcia grupowe, w parach, indywidualne, przygotowujące do egzaminów, czy konwersacje z native speakerem. To, co znajdzie się na zajęciach z angielskiego dla firm, jest uzależnione od potrzeb słuchaczy. Uczestnicy tych zajęć zapoznają się z językiem angielskim dla biznesu, otrzymają wsparcie obcojęzyczne w zakresie swojej działalności biznesowej, a także skorzystają z wiedzy indywidualnie dostosowanej do ich potrzeb. 


Nauka języka angielskiego może być prawdziwą przyjemnością, o ile podejdzie się do niej w odpowiedni sposób. Warto wybrać szkołę językową, która zapewni dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym taki program nauczania, który spełni ich bieżące potrzeby, pozwoli wejść na wyższy poziom i zyskać satysfakcję z nauki. Szkoła językowa Warszawa Wola Enjoy stawia na kreatywność, nowoczesne metody i przyjazną atmosferę, by chwile spędzone na nauce nie tylko przyniosły świetne rezultaty w przyszłości, ale i były dobrze spędzonym czasem.  W końcu sam etap nauki to również świetna przygoda!


Lokalizacja


 


Szkoła językowa w Warszawie posiada lokalizacje :


Warszawa Wola : ul . Bellottiego 5 lok. 3c i al. Jana Pawła II 61 / 131


Warszawa-Tarchomin


ul.Myśliborska 115 lok.3

Data publikacji: 15-09-2020