Znajdź swoje wymarzone studia w Warszawie

Rekrutacja w Wyższej Szkole Zarządzania i Ekologii w Warszawie - start już 4 maja!

Rekrutacja w Wyższej Szkole Zarządzania i Ekologii w Warszawie - start już 4 maja!

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zalicza się do najlepszych niepublicznych uczelni o profilu techniczno-artystycznym w naszym kraju. To szkoła wyższa o ponad dwudziestopięcioletnim stażu w kształceniu inżynierów. Program studiów w WSEiZ jest tworzony w ramach konsultacji z renomowanymi firmami prywatnymi i instytucjami państwowymi.

Edukacja w Wyższej Szkole Zarządzania i Ekologii w Warszawie

Zajęcia na WSEiZ odbywają się w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Kształcenie w tej warszawskiej uczelni to nie tylko przekazywanie wiedzy o charakterze teoretycznym. Kadry wykładowców kładą nacisk na praktyczne przygotowanie do wykonywania przyszłego zawodu, co umożliwiają nowoczesne systemy kształcenia i wpływ pracodawców na jego przebieg. Absolwenci studiów otrzymują tytuł inżyniera, inżyniera architekta, licencjata, a na studiach II stopnia - magistra lub magistra inżyniera. Uczelnia dysponuje własna bazą dydaktyczno-administracyjną, która zlokalizowana jest w centrum Warszawy. Obejmuje ona świetnie wyposażone pracownie oraz laboratoria.

Kierunki studiów w Wyższej Szkole Zarządzania i Ekologii w Warszawie

Edukacja w tej warszawskiej uczelni ma miejsce na dwóch wydziałach: Architektury oraz Inżynierii i Zarządzania. Aktualnie można studiować na jedenastu kierunkach:


 •     Architektura - studia inżynierskie i magisterskie,

 •     Architektura Krajobrazu - studia inżynierskie i magisterskie,

 •     Architektura Wnętrz - studia inżynierskie/licencjackie i magisterskie,

 •     Budownictwo - studia inżynierskie i magisterskie,

 •     Informatyka- studia inżynierskie,

 •     Wzornictwo - studia licencjackie/inżynierskie,

 •     Mechanika i Budowa Maszyn - studia inżynierskie,

 •     Ochrona Środowiska - studia inżynierskie/licencjackie i magisterskie,

 •     Zarządzanie - studia licencjackie,

 •     Zarządzanie i Inżynieria Produkcji - studia inżynierskie i magisterskie,

 •     Zdrowie Publiczne - studia licencjackie.Oferta uczelni obejmuje także studia podyplomowe dla absolwentów z tytułem licencjata, inżyniera lub magistra oraz kursy kompetencyjne.

Rekrutacja w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Rekrutacja w WSEiZ na wszystkie kierunki studiów I i II stopnia odbywa się bez egzaminów wstępnych, a cały proces przebiega bardzo sprawnie. Pierwszym krokiem jest rejestracja online, następnie umówienie wizyty w rektoracie, wpłata wpisowego i opłata rekrutacyjna. Wykaz niezbędnych dokumentów do złożenia znajduje się tutaj. Po podpisaniu umowy kandydat może rozpocząć studia na warszawskiej uczelni. Liczba miejsc dla studentów jest ograniczona, a o przyjęciu do WSEiZ decyduje kolejność zapisów. Maturzyści mają możliwość rezerwacji miejsca, wniesienia opłaty i rejestracji w rekrutacji on-line, a następnie doniesienia świadectwa dojrzałości w późniejszym terminie.

Terminy rekrutacji 2022 w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Rekrutacja na semestr zimowy (początek w październiku 2022 roku) rozpoczyna się 4 maja 2022 roku. Rekrutacja obejmuje studia I oraz II stopnia. Jeśli chodzi o rekrutację na semestr letni, to rozpocznie się ona 16 stycznia 2023 roku i obejmuje studia II stopnia oraz studia I stopnia w języku angielskim. Wszelkich niezbędnych informacji o zasadach rekrutacji udziela Rektorat, również telefonicznie i mailowo.

Sprawdź także: Wzornictwo, czyli studia, które łączą pasję artystyczną i praktykę

Data publikacji: 06-07-2022