Znajdź swoje wymarzone studia w Warszawie

Fashion Design & Sustainable Fashion Management: jedyny taki kierunek w Polsce

Fashion Design & Sustainable Fashion Management: jedyny taki kierunek w Polsce

Efektem połączenia projektowania mody razem z ekologią i recyklingiem jest otwarcie nowego kierunku studiów i jedynego takiego w Polsce- Fashion Design & Sustainable Fashion Managment w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie

Podczas studiów dowiesz się:

Jak projektować odzież tradycyjnie od A do Z

Ucząc się od wykładowców-praktyków, nasi studenci poznają wszystkie etapy projektowania odzieży, obuwia i akcesoriów. Nauczą się rysować szkice i projekty, dobierać i łączyć odpowiednie materiały.

Co to jest i jak wykorzystać trend forecasting

Na naszej uczelni uczymy przewidywać i uwzględniać trendy w modzie, rozumieć potrzeby świata mody i proponować nieszablonowe rozwiązania.

Jak projektować i drukować odzież przy użyciu drukarki 3D

Korzystając z nowoczesnych programów komputerowych i drukarek 3D, nasi studenci wykroczą poza zwykłą technikę szycia. Nauczą się tworzyć kreacje na komputerze, które następnie będą drukowali przy użyciu specjalnych filamentów pochodzących z recyklingu.

Absolwenci Fashion Design & Suistanable Fashion Managment mogą zostać stylistami, blogerami lub dziennikarzami modowymi.  Mogą zostać również influencami i trendsetterami. Wykonując te zawody, nasi dyplomanci będą mogli wykorzystać bardzo cenną wiedze dla kolorowej przyszłości naszego środowiska! Będą mogli tworzyć wspaniałe kreacje, kolekcje, odzież, jednocześnie dbając o otaczający nas świat.

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą na naszej stronie internetowej i rozpoczęcia z nami tej niezwykłej przygody! Studia są dostępne w języku angielskim i polskim.

Data publikacji: 06-07-2022