Znajdź swoje wymarzone studia w Warszawie


Studencie! Wykorzystaj szansę na zgarnięcie darmowych GB w Orange Flex

Studencie! Wykorzystaj szansę na zgarnięcie darmowych GB w Orange Flex

Gratisowe 100 GB internetu dla studentów? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji. Sprawdź, jak możesz dostać dodatkowy internet studencki w Orange Flex, czyli najbardziej innowacyjnej i elastycznej ofercie komórkowej na rynku.

Internet dla studenta i inne zalety Orange Flex
Orange Flex to sieć w aplikacji, gdzie swobodnie wybierasz Plan komórkowy i w każdej chwili zmieniasz go na inny albo rezygnujesz z usługi. Jednym kliknięciem w apce włączasz też i wyłączasz dodatkowe passy i pakiety, a za wszystko płacisz automatycznie i bez przelewów. Po prostu podpinasz kartę płatniczą lub zasilasz BLIKIEM konto Flex, z którego pobierane są opłaty.

Co dostajesz w Orange Flex? Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju i w roamingu w UE oraz paczkę 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB do wyboru. Masz też popularne social media bez limitu gigabajtów, możesz dzielić się GB ze znajomymi, zarabiać za polecenie usługi i otrzymać dodatkową kartę SIM/eSIM za 0 zł.

Dodatkowo, dzięki promocji Orange Flex dla studenta, dostajesz 100 GB internetu gratis, do wykorzystania przez 180 dni (sprawdź na: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-studenta ). Jeśli dołączysz do Generacji Flex, oglądasz więc filmy i słuchasz muzyki na smartfonie bez zmartwień, że zabraknie Ci gigabajtów.

Kto może skorzystać z promocji Orange Flex na internet dla studentów?
Aktualny bonusowy internet studencki to już trzecia edycja promocji Orange Flex dla studenta. Możesz wziąć w niej udział, jeśli nie otrzymałeś już wcześniej 100 GB w ramach którejś z dwóch pierwszych promocji. Oferta jest ważna do 30 czerwca 2021 i możesz z niej skorzystać, jeśli studiujesz na dowolnej wyższej uczelni.

Żeby zgarnąć dodatkowy internet Orange dla studenta, powinieneś też jednak:

 • mieć aktywny Plan komórkowy w Orange Flex;

 • dołączyć do Klubu Flex i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o ofertach promocyjnych Orange oraz Partnerów operatora. Dzięki bezpłatnemu uczestnictwu w Klubie Flex masz dodatkowe zniżki od Orange, a także dostęp do rabatów w wielu sklepach i usługach.


 • Jak dołączyć do #GeneracjaFlex i dostać 100 GB internetu studenckiego?
  Żeby dołączyć do Orange Flex, nie musisz nawet wychodzić z domu
  . Pobierasz aplikację Orange Flex na telefon ze sklepu Google Play lub App Store, wybierasz Plan komórkowy i zakładasz konto. Następnie wrzucasz zdjęcie dokumentu i selfie, żeby operator wiedział, że Ty to Ty. Zanim zdecydujesz, czy chcesz płacić kartą, czy BLIKIEM, wpisz jeszcze kod WIOSNA21, to dostaniesz 50% zniżki na pierwsze 3 miesiące we Flexie.

  A jak już jesteś w Orange Flex, to internet dla studenta zgarniasz tak:
  1. wchodzisz w aplikacji do zakładki Odkryj i klikasz promocję Orange Flex dla studenta;
  2. wypełniasz i wysyłasz formularz, który potwierdzi, że studiujesz;
  3. gdy dostaniesz powiadomienie, zaglądasz do zakładki Klub Flex, dołączasz do Klubu i aktywujesz 100 GB bonusu.

  Data publikacji: 16-04-2021