Znajdź swoje wymarzone studia w Warszawie

Trendwatching na Uczelni Łazarskiego!

Trendwatching na Uczelni Łazarskiego!

Uczelnia Łazarskiego zaprasza na kurs Trendwatching – jak przewidywać trendy w modzie. Przegląd sezonów AW 19/20 i SS 20, który odbywa się w ramach Akademii Biznesu i Prawa Mody

Uczestnicy będą mieli okazję zdobyć wiedzę z zakresu procesu powstawania i rozwoju trendów, metod obserwacji tendencji, implementacji trendów w odniesieniu do DNA marki, a także czytania i interpretowania treści zawartych w trendbookach.

Kurs poprowadzi Agnieszka Polkowska – naukowczyni, trendwatcher, strateg, a także m.in. założycielka studia obserwacji i wdrażania trendów w sektorach mody i lifestyle"u TRENDSPOT.

Szkolenie skierowane są do obecnych oraz przyszłych profesjonalistów branży mody, przede wszystkim: właścicieli firm, projektantów, stylistów, kupców, specjalistów ds. visual merchandisingu czy też wszystkich osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę w tym obszarze.

Kurs odbędzie się w dniach 19-20 października 2018 r. i łącznie potrwa 20h. Program i wszystkie szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

Wszystkich zainteresowanych Uczelnia zaprasza na studia podyplomowe Prawo i zarządzanie w sektorze mody – zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca na rok akademicki 2018/2019.

Data publikacji: 14-10-2018

Aktualności z Warszawy